رفتن به بالا
مرکز ارتباط مشتریان : 021-88798656

شرایط نگهداری محلول ضدعفونی کننده و الکل در خودرو


به‌جای قراردادن ظرف بزرگ، الکل را در ظروف کوچک نگهداری و مدام آن را پر کنید. همچنین بهتر است فراورده‌های حاوی الکل به‌صورت اسپری استفاده شود که حجم قابل استفاده در هر نوبت کمتر شود، زیرا حجم زیاد باعث خشکی پوست یا مخاط می‌شود.اکنون 4 نوع ضدعفونی‌کننده در دسترس مردم قرار دارد که بر پایه الکل، ایزوپروپیل الکل، آب‌اکسیژنه یا بنزال کونیوم کلراید است که گاهی ممکن است ترکیبی از 2نوع باشد. شیوه نگهداری هرکدام این محلول‌ها کمی متفاوت است.به یاد داشته باشید که آب‌اکسیژنه را باید دور از تابش نورخورشید و در ظروف تیره‌رنگ نگهداری کنید.لازم است محلول الکل برای ضدعفونی بین 70 تا 85درصد باشد. مواد ضدعفونی‌کننده را هم باید مانند داروهای دیگر در هوای 22 تا 25درجه نگهداری کرد که همان دمای محیط خانه است.انواع فراورده‌های ضدعفونی‌کننده ژل و اسپری را حتما از برندهای معتبر تهیه کنید که کیفیت و درصد الکل آن صحیح باشد و همچنین از تاریخ تولید و انقضای آن مطلع باشید.

تقدیر از همکاران کارخانه بمناسبت روز کارگر توسط مدیرعامل


در این مراسم دکتر فتحی مدیرعامل شرکت ، ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر از زحمات شایسته همکاران تقدیر و تشکر نمود و در ادامه تشریح کردن ، با همت شما همکاران گرامی توفیقات روز افزون را در سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین از درگاه ایزدمنان خواستاریم .

چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟


اتانول و متانول دو نوع ماده الکلی بی‌رنگ هستند که بسیار شبیه به یکدیگر هستند و  بعضا برای تشخیص آن‌ها الکل متانول را به رنگ زرد یا نارنجی تولید می‌کنند. باید توجه کرد که اساسا مصرف هر گونه الکل به هیچ وجه در پیشگیری از کووید-۱۹ موثر نیست و بعضا به دلیل کاهش هوشیاری، می‌تواند موجب افزایش تماس با اشیا، سطوح و افرادی که احتمال آلودگی با ویروس کرونا دارند، شود. در ادامه تفاوت میان الکل متانول و اتانول و عوارض ناشی از مصرف متانول می‌آید: متانول یا الکل متیلیک(الکل صنعتی) -‌ مایع بی رنگی است که بسیار بی ثبات و فرار است. -‌ متانول میزان اسیدیته بالاتر از آب دارد. -‌ بوی متانول تا حدودی  متمایز و تندتر از اتانول است. -‌ فوق‌العاده قابل احتراق است اما در دمای محیط آتش نمی‌گیرد. -‌ هنگام سوختن با یک شعله روشن و سفید رنگ (یا همان زرد رنگ) می‌سوزد. -‌ متانول بسیار سمی است و برای مصرف شُرب مناسب نیست. -‌ نوشیدن متانول موجب آسیب چشمی از جمله کوری، نارسایی کلیه، کما و مرگ شود. -‌ متانول نباید خورده و یا استنشاق شود حتی تماس مستقیم آن با پوست می تواند ...

برگزاری اولین دوره مسابقات گلف هنرمندان به اسپانسری پارس الکل


اولین دوره مسابقات گلف هنرمندان در حالی برگزار شد که شرکت کنندگان حاضر در این مسابقات از اواخر سال 99 تا اوایل سال جاری با شرکت در دوره های آموزشی و مسابقات دوستانه ، این ورزش مفرح را آموزش دیده و در اولین مسابقه رسمی گلف بین هنرمندان به رقابت پرداختند .

مراسم افتتاحیه بهره برداری از گاز CO2 و تصفیه خانه پساب اتانول


مراسم افتتاحیه بهره برداری از گاز CO2 خوراکی ، صنعتی از فرآوری اتانول و تصفیه خانه پساب اتانول ( برگشت آب مناسب و تولید ویناس جهت کود آلی ) با حضور مدیران محترم استانی و شهرستان اقلید در محل کارخانه پارس الکل اقلید برگزار شد .