رفتن به بالا
مرکز ارتباط مشتریان : 021-88798656

رونمایی از تندیس سردار سلیمانی در همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس همراه با بزرگداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای دفاع مقدس که با حضور حجت الاسلام شاهانی، نمایندگی ولی فقیه در بسیج ادارات، وزارتخانه ها و اقشار کشور، مسؤول سیاسی بسیج ادارات و وزارتخانه ها و اقشار، جانشین فرمانده بسیج کارخانجات استان فارس و مسؤولان شهرستانی در کارخانه پارس الکل اقلید برگزارشد .

فرمانده سپاه اقلید در آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس که با حضور مسؤولان کشوری، استانی و شهرستانی در کارخانه پارس الکل برگزار شد از زحمات مدیر و مجموعه این کارخانه که از زمان شروع بیماری کرونا در راستای خدمت به کشور از لحظه ای تلاش دریغ نکردند، تقدیر کرد.

سرهنگ پاسدار مهدی صالحی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، صبر و گذشت و ایثار خانواده رزمندگان، شهدا و ایثارگران را ارج نهاد و با بیان اینکه رزمندگان در دفاع مقدس برای پاسداری از ارزش ها جهاد کردند، تصریح کرد: وظیفه ما حفظ این ارزش هاست.

وی ادامه داد:

اگر امروز اینجا دور هم جمع شدیم بخاطر از خودگذشتگی کسانی است که در دوران دفاع مقدس از خود گذشتند.
باید قدردان این نعمت ها و خادم واقعی مردم و نظام باشیم.
یادمان نرود شهدا رفتند تا خادمی مردم کنند. ایثارگران و شهدا از خانواده و جان و مال و زندگی خود گذشتند تا از خاک و ناموس دفاع کنند اما امروز صحنه هایی می بینیم که ناراحت کننده است.

خدمات رایجی که به تمام مردم باید و داده می شود، متأسفانه در برخی موارد شاهد این هستیم که از خانواده شهدا و ایثارگران دریغ می شود.
به آن ها می گویند اگر شما به جنگ نرفته بودید اوضاع امروز ما اینگونه نبود غافل از اینکه اگه دفاع مقدس نبود، حال و روزی بهتر از افغانستان و…. نداشتیم.
تاریخ بیان گر این است اگر نظام جمهوری اسلامی شکل نگرفته بود، چه بسیار جنگ ها و … در منطقه اتفاق نمی افتاد.
درست نیست بگوییم سبب جنگ جمهوری اسلامی است یا اگر شهدا و رزمندگان به جنگ نمی رفتند، فلان نمیشد، این ظلم است.

دفاع مقدس تنها یک جنگ نبود بلکه یک فرهنگ بوده و هست، مثل فرهنگ عاشورا که هم موجب زنده‌ نگه داشتن اسلام می شود و هم انقلاب اسلامی، از این رو وظیفه داریم دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کرده و برای آن ها تحلیل کنیم.
وقتی به نهج البلاغه مراجعه کنیم، می بینیم خیانت خواص و نافرمانی از امام موجب شکست است.

رهبری همچون چراغ روشنگر راه ماست و غافل شدن از آن موجب گمراهی می شود. یکی از آرمان های دفاع مقدس، ولایت مداری است.
تندتر و کندتر رفتن از ولایت موجب نابودی می شود.

جلیل از برخی از مدیران جهادی شهرستان اقلید در همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس همراه با بزرگداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای دفاع مقدس که با حضور حجت الاسلام شاهانی، نمایندگی ولی فقیه در بسیج ادارات، وزارتخانه ها و اقشار کشور، مسؤول سیاسی بسیج ادارات و وزارتخانه ها و اقشار، جانشین فرمانده بسیج کارخانجات استان فارس و مسؤولان شهرستانی در کارخانه پارس الکل اقلید برگزار شد .

♦در این آیین از امام جمعه اقلید، فرمانده سپاه، دادستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیرعامل کارخانه پارس الکل اقلید تجلیل شد .

نمایندگی ولی فقیه در بسیج ادارات، وزارتخانه ها و اقشار کشور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از اهمیت امنیت امروز کشور سخن گفت.

حجت‌الاسلام شاهانی با اشاره به جنگ اقتصادی و توطئه همیشگی دشمن برای وابسته نگه داشتن ایران و زیر سلطه آن ها بودن، از همت مدیر عامل کارخانه پارس الکل قدردانی کرد و عنوان داشت: امروز کار در راستای اقتصاد و توسعه و تکاپوی آن و اشتغال زایی، ارزشی کمتر از دفاع مقدس ندارد.
وی به استعداهای جوانان کشور اشاره و تصریح کرد: جهاد در عرصه توسعه اقتصادی و اشتغال زایی تداوم راه دفاع مقدس است.